Dil Seçimi
 
« Geri Dön
Terex Vinçleri Türkiye Ve Azerbaycan’ın Yanına Kazakistan Ve Türkmenistan’ı Da Ekleyerek Das Otomotiv’in Distribütörlük Ağını Genişletti.

10.01.2014 09:33:26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEREX VİNÇLERİ TÜRKİYE VE AZERBAYCAN’IN YANINA KAZAKİSTAN VE TÜRKMENİSTAN’I DA EKLEYEREK DAS OTOMOTİV’İN DİSTRİBÜTÖRLÜK AĞINI İLE GENİŞLETTİ.

16 yıldır Terex Vinçlerinin distribütörlüğünü yapan DAS Otomotiv Aralık 2013’de distribütörlük ağına Azerbaycan, Kazakistan ve Türkmenistan’ı da ekleyerek genişletti. Bütün Terex Vinçlerini içeren  bu revize anlaşmada  DAS Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Başakıncı, ve Terex Vinçleri Başkan Yardımcısı ve EMEAR Genel Müdürü Harry Bussman arasında imzalandı.

Harry Bussman yaptığı açıklamada, “ DAS Otomotiv ile yaptığımız bu anlaşmadan ötürü son derece mutluyum.  İki firmada güvenlik ve müşteri memnuniyeti konularına önem verme konusunda ortak bir görüşe sahip” dedi.

Kurulduğu günden bu yana, dizel motorları, kompresörler, sondaj makinaları ve greyderleri gibi değişik makinaların satışını geçmişte yapmış olan DAS Otomotiv,  günümüze gelindiğinde ülkenin ekonomik gelişimi ile bu çeşitliliği çok iyi birleştirmeyi başardı. Bu ürün gamında en önemli payı da bütün modelleriyle Terex Vinçleri almakta.

Kerim Başakıncı DAS Otomotiv olarak başarılarını şöyle açıkladı, “Dünya’da vinç konusunda ürün ve bilginin az ya da hiç olmadığı yerlere sorumluluk sahibi ve profesyonel servis hizmetlerini sunabilmek bizim başarımızın büyümesinde en önemli etken”

Harry Bussman is açıklamasını “ DAS Otomotiv müşteri memnuniyeti sağlamadaki başarısı ile Azerbaycan, Kazakistan ve Türkmenistan için mükemmel bir distribütör “ şeklinde noktaladı.

 

© Copyright Das Otomotiv. All rights reserved
Powered By Data1